Mgr. Zdeněk Burda

Advokacie mě provází celým životem již díky mým rodičům, kteří měli vlastní kancelář. Hned po úspěšném absolvování studií jsem se vydal pomáhat lidem, kteří tahají za kratší provaz. Při svých cestách jsem se bohužel dvakrát sám ocitl v zákazu řízení. Nikdy jsem nebyl žádným pirátem silnic, ale člověk který za volantem tráví tolik času, se bohužel přestupkům, které vedou až k zákazu řízení, jen tak nevyhne.

S touto zkušeností přišlo jisté znechucení z úředního aparátu, který semele každého, kdo je mu vydán na pospas. Byl jsem zděšen, jak úředníci překračují své pravomoci, neumožňují lidem právo na spravedlivý proces a řidič, jehož osud mají pevně ve svých rukou, je pro ně pouze položkou v denním harmonogramu.

Netrvalo proto dlouho a rozhodl jsem se pomáhat právě těm, kteří tomuto bezpráví čelí, a zastupovat je  před soudy a úřady ve věci řidičského oprávnění, protože to se stává nedílnou součástí života téměř každého z nás a někomu na něm závisí i výkon jeho povolání.

Na základě toho jsem před lety založil advokátní kancelář, která sdružuje jen ty nejlepší v oboru a která se výhradně zaměřuje na problematiku přestupků a přečinů v dopravě.

Díky tisícům úspěšně obhájených kauz a díky vytvoření vazeb na bývalé pracovníky úřadů, policisty či dopravní psychology, se podařilo vytvořit tým lidí, který odvádí maximum pro své klienty, a který je schopen vyřešit téměř každý problém.

Pokud i Vy se dostanete do situace, při které hrozí ztráta řidičského oprávnění, neváhejte se na nás obrátit. Váš případ rádi vyslechneme, v rámci bezplatné konzultace rozebereme, řekneme Vám reálně, jaké jsou Vaše možnosti a pokud najdeme cestu k řešení Vašeho problému, rádi Vám řidičský průkaz zachráníme.

Jsme Vaši obhájci a těšíme se na případnou spolupráci.

Zpět na hlavní stránku
Odborná konzultace zdarma +420 776 554 445
Kontaktujte nás! Zachráníme řidičský průkaz i Vám